W magazynie

AmeliaHome - Zasłony Zaciemniające na przelotkach Brązowe BLACKOUT 140x245 cm

52,95 zł
Darmowa dostawa

Zasłony BLACKOUT spodobają się miłośnikom stonowanych, naturalnych wnętrz. Gładki, matowy materiał odnajdzie się zarówno w rustykalnym, jak i w nowoczesnym salonie, tworząc przyjemny nastrój oraz działając relaksacyjnie na domowników. Elegancki wygląd nie jest jedyną zaletą zasłon BLACKOUT. Produkt oprócz prostego, nowoczesnego designu, wyróżnia wysoka jakość materiałów. Czarna przędza znajdują się wewnątrz tkaniny sprawia, że materiał skutecznie zatrzymuje światło. To ogromna zaleta zwłaszcza w przypadku mieszkań znajdujących się przy ruchliwej ulicy lub w centrum miasta. Zaciemniający materiał odgrodzi nas skutecznie od bodźców zewnętrznych, sprawiając, że już nigdy więcej nie obudzi nas sztuczne światło migoczącej latarni lub blask neonu znajdującego się nad sklepem. Wystarczy, że zasłonimy okna, a nasze wnętrze stanie się przytulne i nabierze wyjątkowego charakteru. Dzięki użyciu eleganckich, funkcjonalnych przelotek samodzielne zawieszenie produktu nie sprawi nam najmniejszego problemu. Po umieszczeniu zasłon na karniszu wystarczy dosłownie jedno pociągnięcie ręki, a materiał będzie prezentował się nienagannie. Aby jak najdłużej cieszyć się pięknem zasłon zaciemniających z przelotkami BLACKOUT, zachęcamy przed pierwszym praniem zapoznać się ze sposobami pielęgnacji materiału. Sugerując się informacjami znajdującymi się na opakowaniu mamy pewność, że zasłony BLACKOUT posłużą nam nie przez jeden, ale przez wiele sezonów.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny CURT/AH/BLACKOUT/EYELETS/BROWN/140X245/1PC
Kolor Brązowy
Materiał Poliester
Pielęgnacja Prać maksymalnie w 30 C. Nie można chlorować, nie można suszyć w suszarce automatycznej. Prasować jedynie w niskiej temperaturze. Można czyścić chemicznie.
Marka AmeliaHome
Ilość sztuk w zestawie 1 sztuka
Dodatkowe informacje Ilość przelotek: 8 sztuk. Śr. przelotki: wewnątrz - 4 cm, zewnątrz - 6 cm. Odległość pomiędzy górną częścią zasłony i przelotką - 3 cm, a pomiędzy dolną częścią przelotki i dołem zasłony - 236,6 cm. Zasłona posiada upięcie(10x60 cm) zakończone 2 szlufkami

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:AmeliaHome - Zasłony Zaciemniające na przelotkach Brązowe BLACKOUT 140x245 cm
Twoja ocena
To Top