Brak w magazynie

AmeliaHome - Zasłony Zaciemniające na przelotkach Szare BLACKOUT 140x245 cm

51,95 zł

Podczas wyboru odpowiednich zasłon do salonu nie powinniśmy kierować się jedynie względami estetycznymi. Oczywiście piękny, elegancki materiał jest istotny, ale równie ważne są praktyczne cechy produktu. Zasłony BLACKOUT wykonano z najwyższej jakości materiałów, które oddają w pełni głębię koloru, nie gniotą się oraz posiadają wyjątkowe właściwości zaciemniające. Podczas procesu produkcji materiał wzbogacany jest o czarną przędzę, która sprawia, że tkanina przepuszcza znacznie mniej słońca. Efekt ten jest szczególnie spektakularny w przypadku ciemnych kolorów, ale sprawdza się również w przypadku jaśniejszych barw. To dlatego zasłony BLACKOUT są w stanie dosłownie w parę chwil stworzyć idealne warunki do popołudniowej drzemki lub domowego seansu filmowego. Produkt jest niezastąpiony również latem. Wystarczy, że o poranku zasłonimy zasłony BLACKOUT, a nasze wnętrze pozostanie przyjemnie chłodne przez cały dzień. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne, jeśli mieszka z nami kot lub pies, któremu chcielibyśmy zapewnić komfortowy odpoczynek w trakcie dnia. Wszystkie zasłony wchodzące w skład serii BLACKOUT pakowane są pojedynczo oraz posiadają funkcjonalne przelotki w uniwersalnym rozmiarze. Dzięki temu równomierne rozwieszenie materiału jest dziecinne proste, a my możemy cieszyć się eleganckim wyglądem produktu.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny CURT/AH/BLACKOUT/EYELETS/SILVER/140X245/1PC
Kolor Szary
Materiał Poliester
Pielęgnacja Prać maksymalnie w 30 C. Nie można chlorować, nie można suszyć w suszarce automatycznej. Prasować jedynie w niskiej temperaturze. Można czyścić chemicznie.
Marka AmeliaHome
Ilość sztuk w zestawie 1 sztuka
Dodatkowe informacje Ilość przelotek: 8 sztuk. Śr. przelotki: wewnątrz - 4 cm, zewnątrz - 6 cm. Odległość pomiędzy górną częścią zasłony i przelotką - 3 cm, a pomiędzy dolną częścią przelotki i dołem zasłony - 236,6 cm. Zasłona posiada upięcie(10x60 cm) zakończone 2 szlufkami

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:AmeliaHome - Zasłony Zaciemniające na przelotkach Szare BLACKOUT 140x245 cm
Twoja ocena
To Top