W magazynie

DecoKing – Kurtyna świetlna LED – Kometa, 3x3m +5m

148,95 zł
Darmowa dostawa

Kurtyna świetlna to znakomity przykład tego, jak jeden dodatek jest w stanie zupełnie odmienić naszą domową aranżację. Po zapaleniu lampki LED rzucają subtelne, ciepłe światło, które stwarza idealny nastrój do relaksu, a także w zachwycający sposób podkreśla piękno całego pomieszczenia. Wystarczy zawiesić dekorację na ścianie bądź karniszu, aby móc cieszyć się zupełnie nowym, niepowtarzalnym wystrojem wnętrza. Kurtyna świetlna bowiem nie potrzebuje towarzystwa, aby fantastycznie się prezentować. To produkt samowystarczalny, którego dobry wygląd nie zależy od czynników zewnętrznych. Nie musimy więc zastanawiać się, czy ozdoba odnajdzie się w naszej minimalistycznej sypialni, składającej się jedynie z dużego łóżka i dwóch nocnych stolików. W tym wypadku im mniej, tym lepiej. Skrzące się lampki lubią przyciągać spojrzenia i nie przepadają za konkurencją. Podczas urządzania naszego wnętrza, warto o tym pamiętać.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny LEDLIG/C/ST/WW/300L;3X3M
Kolor Przezroczysty
Materiał Żywica epoksydowa, miedź, PCV
Marka DecoKing
Ilość sztuk w zestawie 300 diod LED
Napięcie Napięcie wejściowe: łańcuch świetlny 31VDC; transformator 220-240V~50-60Hz; Napięcie wyjściowe: transformator 31VDC
Dodatkowe informacje Odległość między pojedynczymi sznurami lampek wynosi 20 cm. Długość kabla od wtyczki do pierwszej lampki 500 cm.
Moc Łańcuch świetlny 3.6W; transformator 3.6W
Do użytku zewnętrznego Tak

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing – Kurtyna świetlna LED – Kometa, 3x3m +5m
Twoja ocena
To Top