W magazynie

DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Abstraction

564,95 zł
Darmowa dostawa

Pewnie znacie eksperyment z figurą Boringa, czyli ilustrację, na której jedni dostrzegają w pierwszej chwili młodą kobietę, inni zaś staruszkę z haczykowatym nosem. Wszystko zależy od osoby patrzącej oraz jej wyobraźni. Bardzo podobnie jest w przypadku abstrakcyjnych obrazów, które pełne są treści oraz znaczeń, które wyłapujemy przyglądając się obrazom wielokrotnie. Zestaw plakatów ściennych Abstraction składa się z czterech obrazów, które rozbudzają wyobraźnie, dlatego spodobają się miłośnikom impresjonizmu oraz nieoczywistych rozwiązań. Tylko od nas zależy, czy na plakacie uda nam się dostrzec strukturę piaskowca, płótno malarskie lub fotografię przypominającą kadr z filmu. Zestaw plakatów ściennych Abstraction może sprawiać wrażenie przypadkowego, ale łączy go odważne podejście do sztuki użytkowej oraz spójna piaskowa kolorystyka. Ta galeria plakatów idealnie dopełni wystrój artystycznego salonu oraz minimalistycznego loftu, ale bez wątpienia jest też świetnym rozwiązaniem w poczekalni, w salonie SPA lub gabinecie lekarskim. Wystarczy powiesić plakaty na białej ścianie lub industrialnych cegłach, a wnętrze naszego mieszkania zmieni się w niepowtarzalną galerię sztuki współczesnej. Zestaw plakatów ściennych Abstraction będzie prezentował się szczególnie korzystnie w zestawieniu z obrazami naszego ulubionego ilustratora lub samodzielnymi próbkami malarskimi.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny ET/ABSTRACTION/4PCS
Kolor Multikolor
Materiał Papier satynowy przyklejony trwale do płyty HDF
Wzór Geometryczne
Gramatura 200g/m²
Kształt Prostokątne
Marka DecoKing
Ilość sztuk w zestawie 4 plakaty: 1 plakat w rozmiarze 50x70cm (Mind Blow), 3 plakaty w rozmiarze 70x100 cm (Abstraction, Girl Silhouette - Tree, Pineapple - Cartoon).
Dodatkowe informacje Plakaty wykończone są czarną ramką MDF oraz posiadają haczyki do zamontowania. Ramki są wliczone w cenę plakatów.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Abstraction
Twoja ocena
To Top