W magazynie

DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Dragons Blood

Więcej z kategorii: Zestawy plakatów
668,95 zł
darmowa dostawadarmowa dostawa
DARMOWY ZWROTdarmowy zwrot
SZYBKI KONTAKTszybki kontakt
GWARANCJA JAKOŚCIgwarancja jakości

Czerwień to bardzo intensywny kolor, który z jednej strony kojarzy się siłą twórczą oraz energią życiową, z drugiej zaś w nadmiarze działa rozpraszająco i nie pozwala się skupić. To dlatego wybierając czerwień warto wybrać dodatki w różnych odcieniach lub postawić na jeden, duży element, taki jak zestaw plakatów ściennych Dragons Blood. Galeria plakatów widoczna na zdjęciu powyżej została skomponowana w taki sposób, aby nadać wnętrzu rumieńców, nie przekraczając granicy dobrego smaku. Zestaw plakatów składa się z trzech ilustracji, których motywem przewodnim jest wolność. Wśród obrazów dostrzec możemy zbliżenie na skrzydło ptaka, smoka wynurzającego się z rozmycia nawiązującego stylistyką do plamy atramentu oraz fotografii przedstawiającej rozpoznawalny most w San Francisco. Zestaw plakatów ściennych Dragons Blood sprawdzi się w każdej aranżacji wnętrza. Doda klasy nowoczesnym, skandynawskim pomieszczeniom, będzie też świetnym kontrapunktem dla drewna w mieszkaniach urządzonych w zgodzie naturą lub pokojach boho. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie galerii plakatów z bielą ścian lub nastrojowymi barwami w stylu dark nordic. Każda z ilustracji została wykończona czarną, elegancką ramką oraz posiada funkcjonalny, haczyk, co czyni je produktami gotowymi do umieszczenia na ścianie.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny: POSTER/SET/DRAGONS/BLOOD/3PCS
Kolor: Multikolor
Materiał: Papier satynowy przyklejony trwale do płyty HDF
Wzór: Krajobrazy
Gramatura: 200g/m²
Kształt: Prostokątne
Marka: DecoKing
Ilość sztuk w zestawie: 3 plakaty: 1 plakat w rozmiarze 40x50 cm (San Francisco), 1 plakat w rozmiarze 50x70 cm (Feathers - Red), 1 plakat w rozmiarze 70x100 cm (Dragons Blood).
Dodatkowe informacje: Plakaty wykończone są czarną ramką MDF oraz posiadają haczyki do zamontowania. Ramki są wliczone w cenę plakatów.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Dragons Blood
Twoja ocena

POPULARNE PRODUKTY

To Top