W magazynie

DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Fruits - Yellow

408,95 zł
Darmowa dostawa

Zestaw plakatów ściennych Fruits - Yellow to idealna kompozycja do jadalni w stylu jungalow lub barwnej, otwartej kuchni, w której nie tylko się gotuje, ale również biesiaduje przy wspólnym stole. Szalona, kompozycja składa się z trzech wyjątkowych plakatów przedstawiających fotografie soczystych warzyw i owoców, zaprezentowanych na neonowym, żółtym tle. Wśród ilustracji, prym wiedzie ananas, który dzięki swoim wyjątkowym właściwościom nazywany jest przez dietetyków królem owoców. Zestaw plakatów ściennych Fruits - Yellow nawiązuje charakterem do fotografii ulicznej, w której liczy się mocna kolorystyka oraz szczegół. Galeria plakatów widoczna na zdjęciu powyżej spodoba się miłośnikom zdrowego życia oraz kucharzom amatorom, który uwielbiają odkrywać nowe smaki. Wszystkie ilustracje posiadają funkcjonalny haczyk oraz wykończone są elegancką, czarną ramką. Dzięki temu zestaw plakatów ściennych Fruits - Yellow jest elementem wystroju wnętrza od razu gotowym do zawieszenia. Galeria plakatów jest świetnym pomysłem na prezent z okazji parapetówki lub urodzin. Ilustracje odnajdą się również idealnie w gabinecie dietetycznym lub przestrzeni warsztatowej przeznaczonej do szkoleń oraz wydarzeń kulinarnych. Spoglądając na zestaw plakatów ściennych Fruits - Yellow każdy z nas nabierze ochoty na gotowanie oraz dzielenie się efektami z tymi, których najbardziej kochamy.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny POSTER/SET/FRUITS/YELLOW/3PCS
Kolor Multikolor
Materiał Papier satynowy przyklejony trwale do płyty HDF
Wzór Wakacyjny
Gramatura 200g/m²
Kształt Prostokątne
Marka DecoKing
Ilość sztuk w zestawie 3 plakaty: 1 plakat w rozmiarze 50x70 cm (Pineapple Portrait), 2 plakaty w rozmiarze 70x100 cm (Vitamins, Pineapple - Yellow).
Dodatkowe informacje Plakaty wykończone są czarną ramką MDF oraz posiadają haczyki do zamontowania. Ramki są wliczone w cenę plakatów.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Fruits - Yellow
Twoja ocena
To Top