W magazynie

DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Golden Days

349,95 zł
Darmowa dostawa

Plakaty to nie tylko efektowna dekoracja, ale również ozdoba, dzięki której możemy stworzyć w mieszkaniu niepowtarzalny klimat. Planując galerię plakatów warto kierować się określonym motywem: roślinnym, podróżniczym, przestrzennym lub postawić na intensywną kolorystykę, która zbuduje odpowiedni nastrój. Dzięki temu kompozycja pozostaje spójna i harmonijna. To właśnie z tego drugiego rozwiązania korzysta zestaw plakatów ściennych Golden Days, wykorzystując zestawienie dwóch intensywnych barw: turkusu oraz różu. Głębia turkusu przywołuje na myśl upalne wakacje nad morzem. Natomiast róż wprowadza do aranżacji kolorystykę letnich zachodów słońca. Zestaw plakatów ściennych Golden Days nie byłby pełny bez eleganckiego, złotego napisu These are the golden days. Taka kompozycja wprowadzi do każdego salonu odrobinę wakacyjnego szaleństwa oraz barwy, które pobudzą nas do działania, szczególnie zimą. Aby wydobyć w pełni głębię koloru i wzbogacić efekt o błyszczące się niczym drobinki piasku odcienie, wszystkie ilustracje wydrukowane zostały na wysokogatunkowym, satynowym papierze. Ponadto, każdy plakat przytwierdzono do wytrzymałej płyty HD, a całość wykończono elegancką, czarną ramką. Nie zapomnieliśmy również o haczyku, dzięki czemu zestaw plakatów Golden Days, możesz powiesić od razu na ścianie!

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny POSTER/SET/GOLDENDAYS/3PCS
Kolor Multikolor
Materiał Papier satynowy przyklejony trwale do płyty HDF
Wzór Wakacyjny
Gramatura 200g/m²
Kształt Prostokątne
Marka DecoKing
Ilość sztuk w zestawie 3 plakaty: 2 plakaty w rozmiarze 50x70 cm (Turquoise, Cactus), 1 plakat w rozmiarze 70x100 cm (And).
Dodatkowe informacje Plakaty wykończone są czarną ramką MDF oraz posiadają haczyki do zamontowania. Ramki są wliczone w cenę plakatów.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Golden Days
Twoja ocena
To Top