W magazynie

DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Maps

426,95 zł
darmowa dostawadarmowa dostawa
DARMOWY ZWROTdarmowy zwrot
SZYBKI KONTAKTszybki kontakt
GWARANCJA JAKOŚCIgwarancja jakości

Zestaw plakatów ściennych Maps to nie tylko piękna, minimalistyczna kompozycja ścienna, ale również wyraz zamiłowania do podróży i pasji do poznawania świata. Aż cztery mapy przedstawiające: Frankfurt, Vancouver, Amsterdam oraz Londyn wprowadzą do wnętrza harmonię oraz spokój. Pomimo tego, że każda z kompozycji przedstawia miasto o zupełnie innym układzie architektonicznym, podobne ujęcie tematu łączy całość w spójny kolaż. Białe tło oraz podpisy nie pozwalają zgubić się wśród plątaniny przechodzących w siebie dzielnic i ulic. Przyglądając się z lotu ptaka przenikającym się liniom dróg i rzek, będziemy wspominać moment ekscytacji związany z poznawaniem nowych zakątków oraz planowaniem wyjazdów w nieznane. Zestaw plakatów ściennych Maps to gotowa do zawieszenia galeria obrazów, która komponuje się niezwykle efektownie w zestawieniu z innymi rekwizytami przywiezionymi z podróży: biletami z komunikacji miejskiej, egzotycznymi maskami lub zdjęciami z wypraw. Każda z map przytwierdzona została do trwałej płyty HD. Ponadto wszystkie ilustracje umieszczono w czarnej, eleganckiej ramce. Zestaw plakatów Maps to rozwiązanie pasujące nie tylko do nowoczesnego, skandynawskiego wystroju, ale wpisujące się również w klimat kolonialnego salonu lub gabinetu, w których nie może zabraknąć podręcznej biblioteczki podróżniczej oraz globusów. Zestaw plakatów Maps to również świetne uzupełnienie poczekalni w nowoczesnym biurze podróży.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny: POSTER/SET/MAPS/4PCS
Kolor: Multikolor
Materiał: Papier satynowy przyklejony trwale do płyty HDF
Wzór: Mapy
Kształt: Prostokątne
Marka: DecoKing
Ilość sztuk w zestawie: 4 plakaty: 1 plakat w rozmiarze 40x50 cm (London), 2 plakaty w rozmiarze 50x70 cm (Frankfurt, Amsterdam), 1 plakat w rozmiarze 70x100 cm (Vancouver).
Dodatkowe informacje: Plakaty wykończone są czarną ramką MDF oraz posiadają haczyki do zamontowania. Ramki są wliczone w cenę plakatów.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Maps
Twoja ocena

POPULARNE PRODUKTY

Zobacz, co inni najczęściej wybierają

STYLIZACJE KLIENTÓW

To Top