W magazynie

DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Maps

Więcej z kategorii: Zestawy plakatów
1 214,95 zł
darmowa dostawadarmowa dostawa
DARMOWY ZWROTdarmowy zwrot
SZYBKI KONTAKTszybki kontakt
GWARANCJA JAKOŚCIgwarancja jakości

Zestaw plakatów ściennych Maps to nie tylko piękna, minimalistyczna kompozycja ścienna, ale również wyraz zamiłowania do podróży i pasji do poznawania świata. Aż cztery mapy przedstawiające: Frankfurt, Vancouver, Amsterdam oraz Londyn wprowadzą do wnętrza harmonię oraz spokój. Pomimo tego, że każda z kompozycji przedstawia miasto o zupełnie innym układzie architektonicznym, podobne ujęcie tematu łączy całość w spójny kolaż. Białe tło oraz podpisy nie pozwalają zgubić się wśród plątaniny przechodzących w siebie dzielnic i ulic. Przyglądając się z lotu ptaka przenikającym się liniom dróg i rzek, będziemy wspominać moment ekscytacji związany z poznawaniem nowych zakątków oraz planowaniem wyjazdów w nieznane. Zestaw plakatów ściennych Maps to gotowa do zawieszenia galeria obrazów, która komponuje się niezwykle efektownie w zestawieniu z innymi rekwizytami przywiezionymi z podróży: biletami z komunikacji miejskiej, egzotycznymi maskami lub zdjęciami z wypraw. Każda z map przytwierdzona została do trwałej płyty HD. Ponadto wszystkie ilustracje umieszczono w czarnej, eleganckiej ramce. Zestaw plakatów Maps to rozwiązanie pasujące nie tylko do nowoczesnego, skandynawskiego wystroju, ale wpisujące się również w klimat kolonialnego salonu lub gabinetu, w których nie może zabraknąć podręcznej biblioteczki podróżniczej oraz globusów. Zestaw plakatów Maps to również świetne uzupełnienie poczekalni w nowoczesnym biurze podróży.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny: POSTER/SET/MAPS/4PCS
Kolor: Multikolor
Materiał: Papier satynowy przyklejony trwale do płyty HDF
Wzór: Mapy
Kształt: Prostokątne
Marka: DecoKing
Ilość sztuk w zestawie: 4 plakaty: 1 plakat w rozmiarze 40x50 cm (London), 2 plakaty w rozmiarze 50x70 cm (Frankfurt, Amsterdam), 1 plakat w rozmiarze 70x100 cm (Vancouver).
Dodatkowe informacje: Plakaty wykończone są czarną ramką MDF oraz posiadają haczyki do zamontowania. Ramki są wliczone w cenę plakatów.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Maps
Twoja ocena

POPULARNE PRODUKTY

To Top