W magazynie

DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Monochromatic

349,95 zł
Darmowa dostawa

Rockowe wnętrza wymagają dodatków z pazurem, które podkreślają mocny charakter pomieszczenia, ale wprowadzają również odrobinę miękkości oraz harmonię. Właśnie takim elementem wystroju wnętrza jest zestaw plakatów ściennych Monochromatic. W skład kompletu wchodzą trzy ilustracje, które łączy nie tylko czarno-biała kolorystyka, ale również nietypowy design, imitujący przypadkowość. Galeria plakatów składa się z obrazów z pogranicza sztuki użytkowej oraz nowoczesnego podejścia do projektowania. Całość zamyka rysunek zwierzaków, nawiązujący swoją stylistyką do techniki wykorzystywanej podczas tworzenia kreskówek lub komiksów. Właśnie dlatego zestaw plakatów ściennych Monochromatic spodoba się nie tylko starszym, ale też młodszym domownikom, którzy umieszczą pod spodem swoje własne rysunki przedstawiające domowych pupili. Galeria plakatów sprawdzi się w każdych okolicznościach. Doda artystycznego charakteru surowym, industrialnym loftom, jak i odnajdzie się idealnie w rustykalnych, bardziej przytulnych mieszkaniach. W każdym z wnętrz stworzy wyjątkową kompozycję, od której nie będziemy mogli oderwać wzroku. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zestawami plakatów ściennych dostępnych na YourHomeStory i stworzenia niepowtarzalnego wnętrza z duszą. Przy pomocy gotowych do zawieszenia ilustracji (posiadających haczyk i ramkę), stworzenie oryginalnej galerii plakatów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny POSTER/SET/MONOCHROMATIC/3PCS
Kolor Multikolor
Materiał Papier satynowy przyklejony trwale do płyty HDF
Wzór Czarno-białe
Gramatura 200g/m²
Kształt Prostokątne
Marka DecoKing
Ilość sztuk w zestawie 3 plakaty: 2 plakaty w rozmiarze 50x70 cm (Monochromatic, Ilusion), 1 plakat w rozmiarze 70x100 cm (Friends).
Dodatkowe informacje Plakaty wykończone są czarną ramką MDF oraz posiadają haczyki do zamontowania. Ramki są wliczone w cenę plakatów.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Monochromatic
Twoja ocena
To Top