W magazynie

DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Ocean

349,95 zł
Darmowa dostawa

Głębia oceanu oraz barwne bogactwo podwodnego królestwa to świetna inspiracja do stworzenia marynistycznego wnętrza. Dla jednych morskie akcenty są jednoznaczne z sypialnią w stylu Hampton, dla innych natomiast z niepowtarzalnym pokojem dziecięcym małej syrenki. Możliwości na wykorzystanie we wnętrzu tajemniczego błękitu jest nieskoczenie wiele, a jedną z nich jest galeria plakatów. Wystarczy, że w wybranym przez Was miejscu pojawi się niepowtarzalny zestaw plakatów ściennych Ocean. Galeria składa się z trzech ilustracji. Dwie z nich przedstawiają zmienną strukturę oceanu. Pierwszy obraz ukazuje spokojną taflę wody, której płaska powierzchnia zachęca do medytacji. Druga ilustracja bazuje na głębi błękitu oraz wzburzonym morzu, nad którym nie mamy kontroli. Całość zamyka król podwodnego królestwa, przemierzający samotnie setki kilometrów – wieloryb. Zestaw plakatów ściennych Ocean spodoba się miłośnikom podróży oraz fanom fauny i flory. Każda z ilustracji przytwierdzona została do wytrzymałej płyty HDF oraz wykończona czarną ramką. Wszystkie obrazy posiadają również haczyk. Dzięki temu zestaw jest gotową galerią plakatów, która może pojawić się od razu na ścianie. Oprócz walorów estetycznych zestawu, na błękit warto postawić z jeszcze jednego powodu. Odcienie użyte w kompozycji uspokajają oraz wprowadzają do mieszkania spokój i harmonię.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny STER/SET/OCEAN/3PCS
Kolor Multikolor
Materiał Papier satynowy przyklejony trwale do płyty HDF
Wzór Krajobrazy
Gramatura 200g/m²
Kształt Prostokątne
Marka DecoKing
Ilość sztuk w zestawie 3 plakaty: 2 plakaty w rozmiarze 50x70 cm (Ocean - Blue, Blue Whale), 1 plakat w rozmiarze 70x100 cm (Quiet Place).
Dodatkowe informacje Plakaty wykończone są czarną ramką MDF oraz posiadają haczyki do zamontowania. Ramki są wliczone w cenę plakatów.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Zestaw plakatów ściennych - Ocean
Twoja ocena
To Top