Elementy zastawy stołowej

Komplety naczyń

Talerze płaskie i głębokie, sztućce, szklanki...są to pierwsze słowa, jakie przychodzą nam do głowy kiedy słyszmy „zastawa stołowa”. Jednak nie zapominajmy, że podstawowe naczynia i sztućce to jeszcze nie wszystko. Do stworzenia kompletnej stylizacji, która będzie jednocześnie zachwycać swoim wyglądem i imponować praktycznością potrzebujemy jeszcze pozostałych elementów zastawy stołowej. Podkładki pod szklanki wraz z serwetkami oraz innymi gadżetami, takimi jak solniczki, pieprzniczki czy maselnice dopełnią perfekcyjny wygląd naszego stołu, nadając unikalny charakter. Elementy zastawy stołowej pozwolą też lepiej zorganizować przestrzeń kuchenną, zabezpieczą żywność i uczynią całość bardziej schludną i estetyczną. Ruszajmy w takim razie na poszukiwanie idealnych podkładek na stół, serwetek, cukiernic i wielu innych!


Wyniki: 84

Wyniki: 84

make it real
rating
98% zadowolonych klientów
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
1256 Opinii
plant image

POPULARNE PRODUKTY

Elementy zastawy stołowej – bez tych gadżetów ani rusz!

Są takie akcesoria kuchenne, które może nie rzucają się w oczy, a jednak są niezbędne. O jakich rzeczach mowa? Oczywiście o solniczkach, pieprzniczkach, podkładkach pod szklanki i innych tego typu naczyniach czy pojemnikach. W każdym domu dobrze sprawdzi się seria CLASSIC – można wyposażyć się dzięki niej w cały komplet, w którym oprócz cukiernicy i pojemniczków na sól oraz pieprz dostaniemy też naczynie na śmietanę oraz miód. Ci, którzy cenią sobie design, który urzeka swoją prostą, wysmakowaną formą, powinni wybrać linię GUSTITO. Biała ceramika nigdy się nie zestarzeje i zawsze będzie w modzie. Zwolennikom nowoczesności polecamy serię CLUB – dzięki niej wyposażymy kuchnię we wszystkie potrzebne elementy zastawy stołowej i gadżety w jednej estetyce. Oprócz zwyczajnych solniczek i pieprzniczek będziemy mogli kupić też nowoczesny rozpylacz do ojeju lub octu, który ułatwi nam przygotowywanie potraw. Dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą polecamy termometr cyfrowy PRESTO, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić temperaturę potraw, napojów i sosów zaraz przed podaniem. Podobnie jak pozostałe elementy zastawy stołowej, termometr został wykonany z materiałów najwyższej jakości i ma trzyletnią gwarancję.

Podkładki na stół – wybierz te w swoim stylu

Podkładki pod talerze to must have każdej kuchni. Mają tak wiele zalet, że nie jesteśmy pewni czy zdołamy wymienić wszystkie. Po pierwsze podkładki na stół mogą nadać kuchni nowego charakteru – w zależności od koloru ożywią wystrój lub stonują krzykliwą aranżację. Po drugie podkładki pod szklanki i talerze to świetne rozwiązanie w domu, w którym są dzieci – zamiast prać obrus po każdym posiłku, wystarczy przetrzeć lub wrzucić do prania jedną podkładkę. Podkładki na stół dobrze maskują to, co chcemy zakryć na stole - wszelkie drobne uszkodzenia czy przebarwienia nie będą nam już spędzać snu z powiek, nie musimy od razu wymieniać mebli i wydawać fortuny. Podkładki pod talerze dobierzmy do panującego w kuchni stylu – skandynawskie wnętrza z pewnością polubią się z podkładkami pod szklanki i talerze w typie FLAIR RUSTIC, podobnie jak wszelkie kuchnie boho czy vintage. Do kuchni glamour pasować będzie seria FLAIR SHINE, a podkładki na stół z kolekcji FLAIR, w zależności od koloru będą na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdej kuchni.

Elementy zastawy stołowej – talerze na każdą okazję

Oprócz „zwykłych” talerzy, na których możemy zjeść dania główne, w kuchni i jadalni przyda nam się reszta elementów zastawy stołowej, np. inne rodzaje talerzy i talerzyków. Ostatnio coraz więcej osób piecze w zaciszu swoje