W magazynie

DecoKing - Girlanda świetlna LED na drucie miedzianym

Więcej z kategorii: Oświetlenie
71,95 zł
darmowa dostawadarmowa dostawa
DARMOWY ZWROTdarmowy zwrot
SZYBKI KONTAKTszybki kontakt
GWARANCJA JAKOŚCIgwarancja jakości

Girlanda świetlna LED to jedna z tych dekoracji, które mogą posłużyć nam na wiele różnych sposobów. Wykonana została z bardzo cienkiego i niesamowicie elastycznego drutu miedzianego. Materiał ten bez najmniejszych problemów możemy wygiąć w pożądany przez nas kształt, a gdy po jakimś czasie dojdziemy do wniosku, że ten jednak się nam znudził… Nic prostszego. Ponawiamy cały proces i formujemy dekorację tak długo, aż w stu procentach będziemy zadowoleni z efektu końcowego. Możliwość nieustannej zmiany z pewnością docenią wszystkie kreatywne osoby, które nie znoszą nudy, pragną natomiast, aby wnętrze mieszkania w pełni oddawało ich pełną fantazji osobowość. Girlanda LED z pewnością „dotrzyma kroku” swoim właścicielom. Jednego dnia może bowiem swobodnie zwisać z karnisza, kolejnego oplatać ramę łóżka, a jeszcze innego zwinięta w kłębek, wypełniać wnętrze ozdobnego lampionu. Wszystko zależy od naszej wyobraźni!

 

Produkt dostępny w dwóch wariantach:

-          długość druta 450 cm, liczba diod LED 180 (ciepły biały), liczba wiązek świetlnych 12, tryb świecenia statyczny, do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

-          długość druta 450 cm, liczba diod LED 240 (ciepły biały), liczba wiązek świetlnych 16, tryb świecenia statyczny, do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny: LEDLIG/CB/ST/WW
Kolor: Biały
Materiał: Miedź, diody LED, PCV
Marka: DecoKing
Długość: 450 cm
Napięcie: Napięcie wejściowe: łańcuch świetlny 12VDC; transformator 220-240V~50-60Hz; Napięcie wyjściowe: transformator 12VDC
Moc: Łańcuch świetlny 3.6W; transformator 3.6W

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Girlanda świetlna LED na drucie miedzianym
Twoja ocena

POPULARNE PRODUKTY

To Top