Brak w magazynie

Kitchen Craft - Dekoratory do ciast z tylkami ZESTAW 4 SZT.

59,00 zł

Czy będąc na przyjęciu, stojąc przy słodkim stole, zastanawiałeś się, jakim cudem słodkości są tak idealnie ozdobione pysznym kremem lub gęstą słodką polewą? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: profesjonaliści używają dekoratorów do ciast. Bogato zdobione babeczki to fantastyczna ozdoba imprezowego stołu. Dostępny w sklepie internetowym YourHomeStory zestaw do zdobienia wypieków składa się z jednego dekoratora o pojemności 290 ml oraz trzech o pojemności 90 ml, a także z czterech końcówek wraz ze szczelnym, kolorowym zamknięciem, które pozwoli Ci przechować resztki kremu w lodówce. Końcówki różnią się zakończeniami, więc łatwo przystroisz babeczki swoim ulubionym wzorem. Połączenie silikonu i tworzywa sztucznego zapewnią trwałość i funkcjonalność produktu. Pielęgnacja produktu jest bardzo łatwa: tylki można myć w zmywarce, pozostałe części zestawu należy myć ręcznie. Komplet przeznaczony jest również do użytku dzieci powyżej trzeciego roku życia. Zestaw marki Kitchen Craft pomoże Ci w łatwy sposób udekorować własne wypieki w ulubiony sposób. Niech Twoja inwencja twórcza będzie nieograniczona!

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny DECORATINGKIT/NOZZLES/4PCS
Kolor Multikolor
Materiał Silikon, tworzywo sztuczne
Pielęgnacja Tylki można myć w zmywarce. Pozostałe elementy zestawu myć ręcznie.
Marka Kitchen Craft
Ilość sztuk w zestawie W zestawie: 3 małe, elastyczne dekoratory o pojemności 90 ml, 1 duży dekorator o pojemności 290 ml, 4 różne tylki ze stali nierdzewnej, 4 kolorowe przejściówki z zamknięciami do dekoratorów.
Dodatkowe informacje Komplet, zapakowany w piękne, kolorowe pudełko, jest świetnym prezentem. Przybory nie są przeznaczone dla dzieci poniżej 3 roku życia - drobne elementy mogą zostać połknięte przez dziecko.

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:Kitchen Craft - Dekoratory do ciast z tylkami ZESTAW 4 SZT.
Twoja ocena
To Top