W magazynie

DecoKing - Kurtyna świetlna LED - Iskierki - Zestaw startowy

110,95 zł
Darmowa dostawa

Kurtyna świetlna LED to bardzo nowoczesna propozycja dekoracji wnętrz. W przeciwieństwie do tradycyjnego łańcucha świetlnego, nie mamy tutaj do czynienia z długim kablem, naszpikowanym maleńkimi świetlówkami, a z bardzo efektownym sznurem, z którego wyrastają liczne rozgałęzienia i to właśnie na nich znajdują się lampki. Po zapaleniu całość prezentuje się naprawdę imponująco. Przypomina skrzący się wodospad. Światełka rzucają łagodne, rozproszone światło, tym samym nadając dekoracji romantycznego, marzycielskiego charakteru. I choć w podstawowym zestawie świetlówek jest dwieście, fani maksymalizmu mogą pójść o krok dalej i przy pomocy dołączonego konektora rozbudowywać swoją kurtynę. Ozdoba jest w stanie „utrzymać” aż tysiąc dwieście lampek! Nie bójmy się zatem eksperymentować i śmiało poszerzajmy swoją domową kolekcję. Gwarantujemy, efekt końcowy będzie doprawdy niesamowity.

Zestaw startowy ZAWIERA wtyczkę umożliwiającą podłączenie dekoracji do prądu.

Aby przedłużyć łańcuch świetlny należy dokupić do niego zestaw rozszerzający.

Więcej informacji
Kod identyfikacyjny LEDLIG/C/SS/ST/WW/200L;1X2M
Kolor Multikolor
Materiał Żywica epoksydowa, miedź, PCV
Marka DecoKing
Długość 200 cm
Szerokość 100 cm
Ilość sztuk w zestawie 200 diod LED
Napięcie Napięcie wejściowe: łańcuch świetlny 31VDC; transformator 220-240V~50-60Hz; Napięcie wyjściowe: transformator 31VDC
Dodatkowe informacje Odległość między lampkami oraz pojedynczymi sznurami lampek wynosi 10 cm. Długość kabla od wtyczki do pierwszej lampki 500 cm.
Moc Łańcuch świetlny 0.6W; transformator 6W
Do użytku zewnętrznego Tak

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie:DecoKing - Kurtyna świetlna LED - Iskierki - Zestaw startowy
Twoja ocena
To Top