Atomizery

Nawilżacze powietrza do pokoju dziecięcego

Z czym kojarzy się nam dom? Z radością, spokojem i bezpieczeństwem. Nie bez przyczyny z nostalgią wspominamy „zapach rodzinnego domu” - zapach świeżo upieczonego placka z kruszonką, świątecznego drzewka, sobotnich porządków. Moglibyśmy wymieniać i wymieniać. Węch jest jednym ze zmysłów i odgrywa w naszym życiu bardzo ważną rolę. Dzięki niemu możemy jeszcze lepiej doświadczać otaczającego nas świata. Piękne zapachy dają nam ukojenie czy radość, z kolei niepokojąca woń może nas przestrzec przed niebezpieczeństwem. Nie ma wątpliwości, że zapachy wpływają na nasze samopoczucie, dlatego warto zadbać o odpowiedni aromat w całym domu, a szczególnie w pokoju dziecka. Świetnym rozwiązaniem będą atomizery, czyli nowoczesne nawilżacze powietrza do pokoju dziecięcego, które pozwolą cieszyć się wspaniałym zapachem przez długi czas.


Desc

Produkty 3

  1. 143,95 zł
  2. 187,95 zł
  3. 143,95 zł
Desc

Produkty 3

Zapachy do pokoju dziecięcego – kiedy potrzebujemy atomizera?

Nawilżacz powietrza do pokoju dziecięcego nie należy do podstawowych elementów wyprawki ani nie jest rzeczą, bez której nie można się obejść. Ale...to że możemy żyć bez atomizera nie znaczy, że nie możemy sobie tego życia umilić. Dobry nawilżacz powietrza sprawi wiele przyjemności nie tylko dziecku ale również rodzicowi. Odpowiednio dobrany zapach ma wpływ na nasze samopoczucie. Rozpylony za pomocą atomizera Zavo olejek zapachowy może dodawać energii lub pomagać w wyciszeniu się, relaksacji i zaśnięciu. Dzieci z pewnością pokochają unoszący się w powietrzu ciekawy zapach. Nie bez powodu od lat znana jest aromaterapia jako środek terapeutyczny – zapachy mają wielką moc wpływania na nasz nastrój. Są też bardzo prozaiczne przyczyny, dla których powinno się mieć nawilżacz powietrza. Oczywiście najważniejszą funkcją nawilżacza powietrza w pokoju dziecięcym jest neutralizacja zapachów. Atomizer jest szczególnie potrzebny, kiedy dysponujemy małą przestrzenią. Uchroni to pokój dziecięcy przed dostającymi się zapachami z kuchni lub innego pomieszczenia. Długo utrzymujące się zapachy mogą być także oznaką problemów z systemem wentylacji. Dopóki nie uda nam się jej naprawić możemy posiłkować się atomizerem takim jak Drum czy Bao, który sprawi, że nasze pociechy nie będą odczuwać dyskomfortu spowodowanego przykrymi zapachami. Wszyscy rodzice docenią zalety naszych atomizerów szczególne w sezonie grzewczym, kiedy wilgotność powietrza w naszym mieszkaniu spada nawet o połowę i nie wystarczy już tylko regularne wietrzenie wszystkich pomieszczeń. Jeśli powietrze będzie za ciepłe i za suche, wysuszy się śluzówka w nosku dziecka, a wtedy już tylko krok do kataru i przeziębienia. W tej sytuacji zakup dobrego urządzenia do nawilżania powietrza będzie najlepszym rozwiązaniem na problemy z noskiem naszych pociech. Jeśli dodatkowo połączymy go np. z olejkiem z drzewa herbacianego o właściwościach antybakteryjnych, przeciwzapalnych i dezynfekujących otrzymamy skuteczny i naturalny sposób na wszelkie infekcje. Każdy z nas doceni zalety elektrycznego nawilżacza powietrza, niezależnie z jakich względów zdecyduje się na zakup takiego urządzenia.

Jak działają dyfuzory?

Elektryczne nawilżacze powietrza do pokoju dziecięcego na początku mogą wydawać się dziwnymi nowinkami technicznymi, których obsługa może sprawić kłopoty. Nic bardziej mylnego, użytkowanie atomizerów zapachowych nie przysporzy nam żadnych trudności. Na początku dowiedzmy się, na jakiej zasadzie działa dyfuzor. Urządzenie wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe i przekształca wodę w parę wodną. Dodajemy do niego olejków eterycznych, aby stworzyć odpowiedni zapach. Atomizer nie tylko rozprzestrzenia w pokoju dziecka przyjemny zapach, ale również nawilża powietrze. Sposób użytkowania atomizerów nie różni się w zależności od modelu. Zarówno atomizer Bao, Drum jak i Zavo należy stawiać z dala od ścian, mebli i grzejników. Wszystkich potrzebnych informacji dowiemy się z dołączonej do urządzenia instrukcji. Postępowanie jest podobne w każdym z modeli: wlewamy wodę w wyznaczone do tego miejsce. Pamiętajmy, by nie wlewać tam gorącej wody ani nie przekraczać dopuszczalnej ilości. Następnie dodajemy kilka kropel olejku zapachowego. Musimy uważać, aby niczego nie rozlać na dyfuzor, następnie podłączamy atomizer do adaptera, a potem do prądu. Dyfuzory z DecoKing mają różne funkcje, które możemy dowolnie regulować, np. wielkość mgiełki czy kolory podświetlenia. Atomizery Zavo, Drum, Bao wyłączą się same, gdy zabraknie w nich wody, więc nie musimy obawiać się, że urządzenie przegrzeje się kiedy w przez nieuwagę zapomnimy wyłączyć dyfuzor przed wyjściem do pracy.

Elektryczny atomizer – ekonomicznie i ekologicznie

Zakup elektrycznego nawilżacza powietrza wydawać się może całkiem sporym wydatkiem. Jednak kiedy policzymy ile wydajemy pieniędzy na jednorazowe nawilżacze w sprayu, to okaże się, że o wiele bardziej opłacalnym i lepszym rozwiązaniem byłby zakup nawilżacza w typie Zavo czy Bao. Jednorazowo większy wydatek zwróci się, gdyż samo urządzanie ma dwa lata gwarancji, a możemy stale go uzupełniać nie wydając na to fortuny, gdyż atomizery z DecoKing uzupełnia się przede wszystkim wodą. Atomizer taki jest również o wiele bardziej stylowy niż wątpliwej urody spray. Jego zapach uwalnia się stale, dzięki czemu jest on delikatny i z pewnością nie będzie przeszkadzał dzieciom bawiącym się w swoim pokoju, w przeciwieństwie do duszącego i szybko znikającego zapachu uwolnionego z butelki ze sprayem. Atomizerem takim jak Drum będziemy cieszyć się o wiele dłużej. Nie musimy wydawać dodatkowych pieniędzy na czyszczenie atomizera, wystarczy przetrzeć go zwykłą, suchą szmatką. Pamiętając jedynie, że przed czyszczeniem należy odłączyć dyfuzor od źródła zasilania, chronić przed kontaktem z wodą i nie używać do czyszczenia środków chemicznych. W dzisiejszych czasach coraz więcej z nas przykłada uwagę do tego, co kupujemy. Chcemy ograniczyć ilość jednorazowych przedmiotów w swoim otoczeniu. Atomizery Bao, Zavo, Drum będą świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na ładnym zapachu w pokoju dzieci, a którzy nie chcą używać szkodliwych dla środowiska aerozoli, produkując przy tym wiele śmieci. Pudełka po atomizerach DecoKingw całości nadają się do utylizacji, dzięki czemu raz na wiele lat wyrzucimy tylko jeden karton i jedno niewielkie urządzenie, a nie kilkadziesiąt opakowań, papierków itd. Tego typu atomizer jest również bezpieczniejszy dla naszych dzieci, nie zawiera w sobie żadnych niebezpiecznych substancji. Elektryczne atomizery wypadają korzystniej niż kadzidełka i innego typu nawilżacze w badaniach naukowych. W przeciwieństwie do kadzideł nie zawierają tlenku węgla i formaldehydu.

Nawilżacze powietrza do pokoju dziecięcego – nowoczesna dekoracja wnętrza

Nawilżacz powietrza kojarzy wam się z niezbyt estetyczną butelką ze sprejem albo z typowym białym urządzeniem, który widzimy zazwyczaj w przychodniach lub toaletach w galerii handlowej? Zapomnijcie o tej wizji, obecnie na rynku możecie dostać przedmiot, który oprócz swoich właściwości będzie świetną dekoracją pokoju dziecka. Atomizer możemy dobrać do stylu w jakim urządzona jest przestrzeń dla naszego malucha. Jeśli dziecko mieszka w pokoju w stylu skandynawskim to świetnie będzie się w nim prezentował atomizer Bao mający drewniane wstawki. Będzie to również najlepsza opcja dla dzieci kochających przyrodę. W pokoju małego fana nowych technologii i miłośnika nowoczesności najlepiej wyglądać będzie Zavo, swoim kształtem przypominający kosmiczny statek albo budowlę z przyszłości. Neutralnym rozwiązaniem, które sprawdzi się właściwie w każdym pomieszczeniu jest atomizer Drum, w czarno – białej kolorystyce. Jeśli chcemy nadać dodatkowego charakteru pokojowi naszego dziecka lub po prostu szukamy czegoś co zneutralizuje brzydkie zapachy to elektryczny nawilżacz powietrza z yourhomestory.com.pl jest strzałem w dziesiątkę.

To Top