Regały drewniane

Wyniki: 3

  1. Długość: 34 cm Usuń ten element

Wyniki: 3

make it real
rating
98% zadowolonych klientów
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
1270 Opinii
plant image

POPULARNE PRODUKTY

W skrócie o regałach drewnianych

Funkcjonalność na najwyższym poziomie – regał drewniany

Nie ulega wątpliwości, że drewniany regał to pozycja niezastąpiona, doskonała do każdego domu. Wielostopniowa forma sprawdza się w kuchni, w której to na poszczególnych półkach trzymamy najczęściej wybrane produkty spożywcze, drobne akcesoria kuchenne, ale również dekoracje. W salonach i sypialniach na otwartej konstrukcji chętnie eksponujemy zbiory biblioteczne oraz rośliny. Nawet w łazience regał okazuje się nieocenioną pomocą w kwestii organizacji kosmetyków i małych sprzętów typu AGD. Poza wnętrzami typowo domowymi mebel ten często lokalizowany jest również w garażach, składzikach i piwnicach. Regał drewniany do spiżarni wypełniony jest po brzegi letnimi przetworami, z których korzystamy w ciągu całego roku. Nie da się zatem zaprzeczyć, że jest to wyposażenie absolutnie funkcjonalne.

Drewniany regał jako mebel o nieskończonym potencjale

Poza walorami praktycznymi regał drewniany jest również atrakcyjną dla oka konstrukcją. Dostępne w naszej ofercie modele niejednokrotnie zaskakują wysmakowanym designem. Oferta z pewnością zadowoli zarówno fanów minimalizmu, jak i osoby stawiające na nieco bardziej zdobione wyposażenie. W większości przypadków produkty łączą w sobie kilka tworzyw, jednak w tej kategorii bez problemu znajdziemy również warianty wykonane w 100% z drewna. Ten szlachetny i ciepły w odbiorze wizualnym surowiec ma ogromny potencjał! Regał drewniany o surowej, niewykończonej formie, z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią możliwość dostosowania mebla do swoich wymagań. Kilka ruchów pędzlem i może on zyskać całkiem nowy, wyjątkowy charakter!

Klasyczny, rustykalny czy industrialny? Kilka słów o doborze regału do wnętrza

Wybierając do naszego domu mebel taki jak regał drewniany pamiętajmy, że może on stanowić integralną część kompozycji lub wyrazisty akcent. W przypadku pierwszej metody dobierzmy otwartą konstrukcję tak, aby kolorystyczne i wizualnie pasowała do reszty otoczenia. Osoby, które cenią eklektyzm i wprowadzanie nietuzinkowych połączeń, mogą pokusić się o drewniany regał w całkowicie odmiennym stylu. Umieszczając mebel o dekorze innym niż dominujący w danym pokoju, mamy szansę uzyskania spektakularnego, a w ten sam czas bardzo oryginalnego efektu.

Regał drewniany – funkcjonalna ozdoba do każdego domu

Drewniany regał wnosi do naszego otoczenia konstrukcję, która może być wykorzystana na kilka sposobów. Na wielu stopniach jest bowiem dostatecznie dużo miejsca do zaaranżowania zarówno książek, dokumentów, jak i dekoracji takich jak ramka na zdjęcie. Naszym zdaniem wykorzystywanie mebla jako poręcznego systemu przechowywania i ozdoby, to najlepszy sposób na piękne i uporządkowane otoczenie! Pamiętajmy również, że jeśli w z różnych względów brakuje w naszym pokoju miejsca na aranżację tego praktycznego wyposażenia, to istnieje pewna alternatywa, która sprawdza się podobnie. Półki wiszące nie zajmują przestrzeni na podłodze. Śmiało postawmy na nią wtedy, gdy w danym wnętrzu nie ma miejsca na klasyczny regał drewniany.

To Top