Świeczki LED

Świeczki elektroniczne do domu

Romantyczna kolacja we dwoje. Nastrojowa muzyka dobiegająca z głośników. Świeże kwiaty w wazonie. Subtelny blask świecy. Sceneria mogłoby się wydawać idealna. Wystarczy jednak, że gorący wosk poparzy nasze dłonie, zabrudzi ulubiony, odświętny obrus i czar pryska. Czy to jednak oznacza, że powinniśmy całkowicie zrezygnować z dopływu światła i siedzieć w egipskich ciemnościach? Zdecydowanie nie. Istnieje o wiele przyjaźniejsze rozwiązanie tego problemu, a jest nim świeca LED. Nie nagrzewa się, podczas jej używania nie występuje więc ryzyko, że omyłkowo zrobimy sobie krzywdę. To produkt wygodny i bezpieczny. Za sprawą pilota możemy zdalnie gasić i zapalać elektryczny knot. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o świeczkach LED do salonu? Otóż, są one zasilane na baterie, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, że w naszym pobliżu nie znajduje się żaden wolny kontakt. Swoim kształtem i formą przypominają standardowe, woskowe świece. Są jednak bezproblemowe w użyciu, nie kruszą się i nie brudzą. Bez obaw o to, że w końcu się stopią, można używać ich cały rok. To jednak nie koniec ich wspaniałych właściwości. Jeśli chcecie je poznać, zapraszamy do lektury!


Świeczki LED

Desc

9 ProduktówDesc

9 Produktówplant image

POPULARNE PRODUKTY

Zobacz, co inni najczęściej wybierają

Czym charakteryzują się elektroniczne świeczki LED?

Nie sposób wymienić wszystkich zalet świec LED, spróbujemy jednak przedstawić Państwu najważniejsze z nich. Zatem, bez zbędnego przedłużania przechodzimy do specyfikacji technicznej. Przede wszystkim, świece LED, które posiadamy w swoim asortymencie wykonane są z tworzywa sztucznego, pokrytego warstwą parafiny. Wyglądają one więc niezwykle realistycznie i na pierwszy rzut oka nie sposób odróżnić ich od tradycyjnych świec, jakie do niedawna gościły w naszych domach. Świece LED od pierwowzorów różnią się jednak tym, że nie posiadają długiego knota, którego koniec należy podpalić, a posiadają własne źródło światła, które wystarczy wyzwolić naciśnięciem jednego guzika. Co więcej, świece LED są bardzo praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Nie stapiają się pod wpływem ciepła, nie musimy więc zawracać sobie głowy sprzątaniem bałaganu. Nie poparzymy sobie również palców. Z tego powodu świece LED mogą być odpalane także w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci. Nawet, gdy nasza niesforna pociecha sięgnie swoją małą rączką na stół i niechcący przewróci ozdobę, nie stanie się nic złego.

Jak za pomocą świec LED stworzyć wspaniały klimat w swoim salonie?

Świece LED wprowadzają do pomieszczenia romantyczny nastrój. Rzucają delikatne, przytłumione światło, którego nie da się porównać do żadnego innego. Elektroniczne świeczki LED stanowią więc nie tylko miły dla oka, ale również funkcjonalny dodatek. Pozwalają na regulację jasności pomieszczenia. W zależności od potrzeb i preferencji możemy zakupić bowiem pojedynczą, elektroniczną świeczkę LED albo sięgnąć po gotowy zestaw. Naszym zdaniem, elektroniczne świeczki LED najpiękniej prezentują się w grupie. Jak zatem przy ich pomocy wyczarować wspaniały klimat w salonie? Nic prostszego! Wystarczy kilka sztuk rozstawić na stole, podłodze czy blacie parapetu i pozwolić, aby stała się magia. Elektroniczne świeczki LED nie potrzebują dodatkowej oprawy. Nie musimy układać ich w specjalne wzory, na siłę wciskać w dekoracyjne świeczniki. Piękno elektronicznych świeczek LED zawiera się w prostocie. Nie bez znaczenia jest również wygoda ich użytkowania. Gdy leżąc na kanapie w objęciach ukochanego poczujemy, że nasze powieki zaczynają robić się ciężkie, zamiast walczyć ze zmęczeniem i zrywać się na równe nogi, wystarczy sięgnąć po leżący nieopodal pilot do zdalnego sterowania i przy jego pomocy wyłączyć elektroniczne świeczki LED. To takie proste, prawda? Elektroniczne świeczki LED są szybkie i łatwe w obsłudze. Polecamy je wszystkim bez wyjątku, zarówno zabieganym paniom domu, jak i chodzącym z głowami w chmurach nastolatkom.

Które świeczki LED do salonu będą prezentowały się najpiękniej?

W ofercie YourHomeStory znajdują się trzy rodziny świeczek LED do salonu. Różnią się one od siebie kształtem, wielkością oraz wykończeniem. Aby odpowiedzieć na pytanie, które najpiękniej będą prezentować się w naszym wnętrzu, najpierw musimy przyjrzeć się z bliska ich właściwościom. Na pierwszy ogień - świeczka LED do salonu z ociekającym woskiem. Ze wszystkich naszych propozycji, ten model najbardziej przypomina tradycyjną świecę. Jest to niewątpliwa zasługa strug parafiny, które spływają kaskadami z górnej krawędzi, dając nam wrażenie “prawdziwej”, topniejącej pod wpływem ciepła świecy. Świeczkę LED do salonu z ociekającym woskiem można zakupić samodzielnie. Dostępny jest również zestaw świeczka LED do salonu + pilot do zdalnego sterowania. W obydwu przypadkach nasz produkt główny mierzy 12,5 cm wysokości oraz 8 cm szerokości. W poprzedniej części tekstu wspominaliśmy jednak o gotowych kompletach świeczek LED na baterie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, gotowe komplety świeczek LED do salonu, postanowiliśmy wprowadzić do stałego asortymentu. W zależności od indywidualnych upodobań możemy sięgnąć więc po komplet składający się z dwóch, trzech bądź czterech sztuk świeczek LED na baterie.

Nowoczesna ozdoba salonu: świeczki LED

Nasza kolejna propozycja to świeczki LED na baterie, wchodzące w skład kolekcji “Wosk Naturalny”. Od swojego poprzednika różnią się tym, że są kompletnie gładkie, nie posiadają dodatkowych elementów ozdobnych w postaci ociekających strug wosku. Prezentują się jednak w sposób bardzo szykowny i minimalistyczny. Z pewnością tego typu, świeczki LED na baterie, wspaniale wkomponują się w nowoczesny wystrój wnętrz. Co jeszcze powinniśmy o nich wiedzieć? Otóż, dostępne są one w wielu rozmaitych wariantach. W przypadku pojedynczych świeczek LED na baterie do wyboru mamy aż cztery wysokości produktu - 10, 12,5, 15 i 20 cm, ich szerokość jednak pozostaje niezmienna i wynosi 7,5 cm. Możemy również pokusić się o zakup gotowego kompletu świeczek LED na baterie, z pilotem lub bez. W chwili obecnej w YourHomeStory dostępnych jest sześć takich kompletów. Poniżej prezentujemy krótką informację na temat tego, co wchodzi w skład poszczególnych zestawów świeczek LED na baterie:
2 x woskowa świeczka LED: 10 i 15 cm wysokości
2 x woskowa świeczka LED: 15 i 20 cm wysokości
3 x woskowa świeczka LED: 10, 12,5 i 15 cm wysokości
3 x woskowa świeczka LED: 10, 12,5 i 20 cm wysokości
3 x woskowa świeczka LED: 10,15 i 20 cm wysokości
4 x woskowa świeczka LED: 10, 12,5, 15 i 20 cm wysokości
Każda z wymienionych woskowych świeczek LED ma 7,5 cm szerokości.

Jedyne w swoim rodzaju - kuliste świece LED

Na koniec przedstawiamy Państwu świece LED w kształcie kuli. To wyjątkowa propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią bawić się konwencją. Produkty te bowiem nie przypominają walcowatych, tradycyjnych świeczek, a stanowią ich nowoczesną interpretację. Prezentują się w sposób bardzo ciekawy, przyciągają pełne zachwytu spojrzenia. Co istotne, nie można kupić ich osobno. Dostępne są jedynie w zestawie, w którego skład wchodzą dwie świeczki LED o wysokości 8 i szerokości 6,5 cm. Tak jak poprzedniczki, świece LED zasilane są na baterie.

To Top