Sztuczne kwiaty

Ostatnim, jednak nie mniej ważnym etapem aranżowania wnętrz, jest dobór odpowiednich dodatków. Akcesoria powinny idealnie współgrać z danym wystrojem oraz wydobywać z

niego to, co najpiękniejsze. Sztuczne kwiaty to propozycja wielozadaniowego dodatku, który wnosi do domowego zacisza powiew świeżości.

Wyniki: 49

Wyniki: 49

make it real
rating
98% zadowolonych klientów
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
1270 Opinii
plant image

POPULARNE PRODUKTY

Kilka słów o sztucznych kwiatach

Sztuczne kwiaty – dekoracja nie tylko dla zapracowanych

Większość z nas marzy o mieszkaniu wypełnionym kwiatami i zielenią. Zakup żywych roślin wiąże się jednak z pewnymi konsekwencjami – wymagają one czasochłonnej pielęgnacji i regularnego podlewania. Osobom, które nie mają zdolności pozwalających na utrzymanie naturalnych okazów, polecamy sztuczne rośliny. Dekoracje tego typu najczęściej wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki któremu niejednokrotnie do złudzenia przypominają prawdziwe gatunki! Ten rodzaj dodatków doskonale sprawdza się w otoczeniu domatorów, którzy niekoniecznie mają czas i chęci na regularne zabiegi pielęgnacyjne niezbędne do utrzymania żywych kwiatów przy życiu oraz w atrakcyjnym wyglądzie. To pozycja wprost doskonała do domów, w których domownicy poświęcają dużo czasu pracy i hobby. To jednak nie wszystko! Sztuczne kwiaty to także dekoracja, która sprawdzi się w mieszkaniach zamieszkiwanych przez zwierzaki i małe dzieci.

Rośliny sztuczne i ich liczne zalety

Sztuczne kwiaty, z uwagi na to, że nie wymagają podlewania i regularnej pielęgnacji, nie obligują nas właściwie do żadnych działań. Jedyny zabieg, o jakim warto pamiętać od czasu do czasu, to oczyszczenie powierzchni dekoracji z ewentualnego kurzu. Dzięki temu w prosty sposób zapewniamy ozdobie atrakcyjny wygląd. Kilka ruchów ściereczką lub miotełką i produkt wygląda jak nowy! Sztuczne rośliny cenione są również za bezpieczeństwo. W domach, w których obecne są nie tylko małe dzieci, ale również domowe zwierzaki, lepiej jest stawiać na odpowiedniki tego typu. Z uwagi na to, że wiele kwiatów domowych cechują właściwości trujące, dekoracja tego typu stanowi najlepszą alternatywę.

Rozwój technologii sprawił, że dostępne w naszym sklepie modele do złudzenia przypominają żywe okazy. Dzięki temu nie musimy rezygnować z wymarzonych ozdób, gdyż decydując się na sztuczne kwiaty, zyskujemy pewność, że będą one cieszyć nas swoim pięknem przywodzącym na myśl naturalną roślinność!

Kwiaty sztuczne – pomysły na aranżacje

Sztuczne kwiaty to nie tylko drobne roślinki i pojedyncze pęki. To również efektowne bukiety składające się często z kilku różnych okazów. Umieszczone w szklanej lub ceramicznej oprawie cieszą nas podczas rodzinnych obiadów lub spotkań w gronie rodziny. Zaaranżowane na stole zdecydowanie przyciągają spojrzenia i poprawiają estetykę całego wnętrza. Ich nieśmiertelny charakter i brak jakichkolwiek wymagań kusi, aby tworzyć z ich pomocą wyjątkowe i niepowtarzalne kompozycje o bogatym wymiarze kolorystycznym. W naszej ofercie sztuczne rośliny często oferowane są w postaci jednoelementowej lub zestawu.

Absolutnym hitem, który zdominował sztuczne rośliny, są okazy przypominające sukulenty. Kwiaty te są bardzo pożądane, jednak naturalne okazy zdecydowanie należy uznać za wymagające. Osoby, które nie chcą rezygnować z wymarzonej dekoracji, mogą znaleźć w naszej ofercie modele wpisujące się również w taką kategorię! Na szczególną uwagę zasługują niewielkie aranżacje zamknięte w gotowych, szklanych lub metalowych oprawach. Dają one nieograniczone możliwości kompozycyjne – mogą być ustawianie niemal wszędzie, od łazienek, przez salony, po kuchnie.

Sztuczne kwiaty dekoracyjne – bogactwo wzorów i kolorów

Sztuczne rośliny i kwiaty dostępne w naszej ofercie mogą zawrócić w głowie niejednemu entuzjaście stylowych dekoracji. Bogactwo wzorów, kolorów, ale również faktur, to jednak gwarancja, że znalezienie doskonałej ozdoby jest u nas bardzo proste! Przeglądając niniejszą kategorię, warto pamiętać o tym, że niektóre warianty najlepiej prezentują się w odpowiedniej oprawie. Decydując się na gotowy do zaaranżowania bukiet, zwróćmy również uwagę na efektowne wazony na kwiaty, w których kolorowe kompozycje najlepiej oddają bogactwo swoich zalet!

Elementem, który sprawia, że każda dekoracja zyska jeszcze bogatszego wymiaru, jest bieżnik na stół. Rekomendujemy znalezienie wariantu pasującego do wybranej rośliny pod względem kolorystycznym. Fanom klasyki zalecamy postawienie na stonowany odcień tkaniny, z kolei osoby, które nie boją się eksperymentów, mogą sięgnąć po materiał wyrazisty, kontrastujący z danym kwiatem. Taka kompozycja z pewnością będzie efektowna i daleka od monotonii!

To Top