Wagi kuchenne

Urządzenia do odmierzania proporcji : precyzyjne wagi kuchenne

Aby przygotowywana potrawa smakowała dokładnie tak, jak w przepisie, potrzebne nam są wagi kuchenne. Dzięki nim precyzyjnie odmierzymy niezbędną ilość każdego składnika, zachowując odpowiednie, określone w książce kucharskiej proporcje. Sklep YourHomeStory oferuje wysokiej jakości, mechaniczne lub cyfrowe wagi kuchenne w atrakcyjnych cenach. Łączą one w sobie wyjątkowy design oraz wysoką funkcjonalność. Gotowanie i pieczenie z nimi to prawdziwa przyjemność.


Wyniki: 11

Wyniki: 11

make it real
rating
98% zadowolonych klientów
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
1257 Opinii
plant image

POPULARNE PRODUKTY

Wagi kuchenne – praktyczne i estetyczne

Naszym Klientom proponujemy niezawodne i dokładne wagi kuchenne, które nie tylko ułatwią przygotowywanie posiłków, ale też ozdobią przestrzeń, nadając jej odpowiedniego charakteru. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko modele o tradycyjnym, ponadczasowym designie, ale też nowoczesne, małe wagi kuchenne, doskonałe do minimalistycznych aranżacji. To dodatek, który z pewnością okaże się przydatny w każdej kuchni, pomoże w utrzymaniu zrównoważonej diety, a w przypadku diabetyków umożliwi większą kontrolę nad ilością przyjmowanych węglowodanów. Zarówno cyfrowe wagi kuchenne, jak i mechaniczne modele znacznie przyspieszą czas przygotowywania posiłków. Z nimi gotowanie i pieczenie z pewnością zakończy się spektakularnym sukcesem. W YourHomeStory można znaleźć duży wybór wyjątkowych modeli, które przyciągają uwagę nowoczesnym designem.

Mechaniczne wagi kuchenne w sklepie YourHomeStory

Dostępne w sklepie YourHomeStory tradycyjne modele to doskonały wybór dla kuchni o klasycznych aranżacjach. Swoją popularność zawdzięczają nieskomplikowanej budowie. Umieszczony wewnątrz urządzenia odważnik połączony jest ze wskazówką, która na zegarze określa wagę danego składnika. Oferujemy zarówno małe wagi kuchenne, odpowiednie w przypadku ograniczonej ilości wolnego miejsca w kuchni, jak i nieco większe, przeznaczone do przestronnych wnętrz. Mechaniczne wagi kuchenne nie stanowią dużego wydatku. Ich dokładność jest jednak mniejsza, niż w przypadku elektronicznych modeli, co może stanowić pewien problem w przypadku osób na diecie oraz diabetyków. Tradycyjne wagi kuchenne są niezwykle łatwe w obsłudze. Oferujemy wykonane z tworzywa sztucznego wzory, w uniwersalnych kolorach.

Nowoczesne, elektroniczne wagi kuchenne

Cyfrowe wagi, w odróżnieniu od mechanicznych, są niezwykle precyzyjne. Dokładność ich pomiaru wynosi 1-2 g. Urządzenia te zostały wyposażone w płaski, umieszczony wewnątrz odważnik. Wagę danego składnika odczytujemy z reguły z wyświetlacza LCD. Cyfrowe wagi kuchenne zasilane są na baterie. Wystarczy położyć na nich produkt spożywczy, by poznać jego wagę. Dzięki funkcji tarowania, możemy ważyć także składniki o sypkiej lub płynnej konsystencji. Niektóre, nieco bardziej zaawansowane technologicznie kuchenne wagi elektroniczne dokonują także pomiaru wartości odżywczych, kalorii lub objętości płynów. Ich cena jest jednak znacznie wyższa, niż standardowych modeli. Płaskie cyfrowe wagi kuchenne o nowoczesnym designie to nie tylko praktyczny gadżet, ale też stylowa dekoracja. Przy ich użyciu zważymy każdy produkt, często aż do 15 kg. W sklepie YourHomeStory dostępne są wyłącznie wysokiej jakości modele, o niskiej awaryjności i solidnym wykonaniu.

Małe wagi kuchenne do zadań specjalnych

Wyposażenie kuchni to liczne akcesoria, ułatwiające gotowanie i pieczenie. Potrzeba na nie sporo przestrzeni. Co jednak, jeśli jej nie mamy? Małe wagi kuchenne to idealny wybór do niewielkich kuchni. Nieużywane, mogą być przechowywane w szufladzie lub szafce, gdzie nie zajmą dużo miejsca. Płaskie wagi elektroniczne kuchenne dostępne są w naszym sklepie w różnych rozmiarach. Najmniejsze mają ok. 15 cm długości i tylko 1,5 cm wysokości. Mechaniczne modele są nieco większe, lecz także bez problemu zmieszczą się na kuchennej półce. Cyfrowe wagi kuchenne można również pozostawić na blacie. Dzięki temu mamy możliwość ich użycia w każdej chwili, bez konieczności wyciągania urządzenia. W takiej sytuacji warto jednak wybrać model o atrakcyjnym designie. Można go znaleźć w ofercie naszego sklepu. Białe wagi kuchenne doskonale komponują się niemal z każdą aranżacją. Na rynku można znaleźć także efektowne, stalowe modele oraz szklane wzory.

Wagi kuchenne – jak wybrać odpowiedni model?

Zakup wagi kuchennej w naszym sklepie zajmuje tylko kilka chwil. Zanim jednak do niego przystąpimy, warto przyjrzeć się bliżej parametrom upatrzonego modelu. Mimo, że zarówno mechaniczne, jak i kuchenne wagi elektroniczne w YourHomeStory przyciągają uwagę efektownym wyglądem, warto zadbać o to, by urządzenie komponowało się z pozostałymi elementami stworzonej w kuchni aranżacji. Zwróćmy także uwagę na łatwość w utrzymaniu czystości. Płaskie wagi kuchenne wystarczy lekko przetrzeć, by usunąć z nich kurz i inne zanieczyszczenia. Liczy się także cena. W ofercie sklepu YourHomeStory dostępne są niedrogie, lecz wysokiej jakości, tradycyjne i cyfrowe wagi kuchenne. Do parametrów, które mają duże znaczenie podczas zakupu należy także maksymalne obciążenie danego modelu i dokładność pomiaru, a w przypadku wag elektronicznych kuchennych także wyposażenie w dodatkowe funkcje.

To Top