Wazony ozdobne

Wazony ozdobne do salonu i innych pomieszczeń - szklane, wysokie

Dlaczego aranżacje tworzone przez profesjonalnych dekoratorów wnętrz, są tak wyjątkowe i sprawiają wrażenie kompletnych? Sekret nadzwyczajnych kompozycji nie jest wcale

wiedzą tajemną, a co więcej, każdy domator jest w stanie uzyskać tak spektakularny efekt we własnym domu. Chcąc sprawić, że Twoje otoczenie wprawi w zachwyt wszystkich domowników i gości, nie zapominaj o funkcji, jaką spełniają dekoracje. Precyzyjnie dobrane akcesoria, a wśród nich, w szczególności wazony dekoracyjne, to elementy obowiązkowe stylowych aranżacji domowych.

Wyniki: 52

Wyniki: 52

make it real
rating
98% zadowolonych klientów
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
1270 Opinii
plant image

POPULARNE PRODUKTY

Wazon na kwiaty i nie tylko

Wazony ozdobne to elementy kojarzące się najczęściej wyłącznie z dekoracjami, które spełniają w naszych domach funkcję czysto praktyczną. Flakony w rozmaitych kształtach często chowamy w szafkach i użytkujemy tylko w sporadycznych chwilach, kiedy ktoś z bliskich obdaruje nas bukietem kolorowych kwiatów. W YourHomeStory uważamy, że tak ograniczone postrzeganie ozdoby, jaką jest wazon, nie pozwala na wykorzystanie potencjału, jaki kryje w sobie wspomniany dodatek. Profesjonalni dekoratorzy od dawna wiedzą już, jak wiele dobra wnosi do domowego zacisza aranżacja szklanych pojemniczków. Wazony ozdobne przestały być już bowiem postrzegane wyłącznie jako produkty komplementarne, które użytkowane są zawsze w zestawieniu z innymi dodatkami, takimi jak kwiaty. Obecnie chętnie są wykorzystywane w roli indywidualnej dekoracji, która nie wymaga żadnego uzupełninia.

Stylowe wazony ozdobne do salonu

Myśląc o aranżacji dekoracyjnych flakonów w naszych domowych wnętrzach, najczęściej wskazujemy salon jako miejsce właściwe do tego celu. Ciężko się nie zgodzić z takim stwierdzeniem, jednak zdecydowanie warto nieco rozszerzyć wspomnianą myśl. Wazony dekoracyjne sprawdzają się doskonale nie tylko w przytulnych pokojach dziennych, ale i wielu innych pomieszczeniach. Przedpokój, często nazywany wizytówką naszych czterech ścian, to przestrzeń, w którą z całą pewnością warto wkomponować kilka interesujących ozdób. Przyciągające spojrzenia kolorowe formy lub wazony szklane wysokie, od razu zwrócą na siebie uwagą. Bez względu na to, czy postawisz na unikatowy kolor, czy może na pokaźną wielkość, Twoi goście nie pominą wzrokiem interesującej dekoracji. Dzięki niepozornym dodatkom sprawisz, że nawet najbardziej nieprzytulna i pozbawiona klimatu kompozycja zyska nieco domowej atmosfery i ciepła. Przyjrzyjmy się pokojom wypoczynkowym i sypialniom. We wspomnianych wnętrzach szczególnie zależy nam na przyjemnym nastroju, który sprzyja relaksowi. W związku z tym tutaj także warto postawić na delikatne wazony dekoracyjne o ciekawej strukturze, które z powodzeniem będą mogły być wykorzystane również w roli stylowych świeczników!

Jak wybierać wazony dekoracyjne?

Mnogość dostępnych na rynku wzorów może przyprawić o istny zawrót głowy. W jaki sposób wybrać zatem właściwe wazony do salonu? W przypadku doboru dekoracji najlepiej zdać się na intuicję, która bez problemu wskaże, jakie modele sprawdzą się najlepiej w wybranym otoczeniu. Jeśli chcemy zachować spójność aranżacyjną, dobrym pomysłem jest dokładne zapoznanie się ze stylem, w który chcemy wkomponować ozdobę. Jeśli marzysz o wzbogaceniu swojej industrialnej łazienki w szklany flakon, to najlepszą propozycją będzie wariant bezbarwny lub wykonany ze szkła dymnego. Z drugiej strony, pomieszczenia urządzone w estetyce przemysłowej cechuje często swoista surowość i monochromatyzm. Daje to doskonałe pole dla kreatywności, której efektem może być przełamanie kolorystyczne i wprowadzenie akcentu w intensywnej barwie. Uważamy zatem, że nie ma właściwej odpowiedzi na to, jak wybrać odpowiednie wazony dekoracyjne, gdyż nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, iż istnieją modele niewłaściwie.

Wyjątkowe wazony dekoracyjne z YourHomeStory

W ofercie naszego sklepu stawiamy na różnorodność, która jest gwarantem tego, że każdy może znaleźć u nas rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań. Wystrój salonu zawsze warto wzbogacić o miękkie dodatki tekstylne i oryginalne wazony ozdobne. W naszej galerii znajdą się warianty wprost doskonałe do kompozycji skandynawskich, jak i kolorowe modele przywodzące na myśl stylistykę glamour. Aranżacja dekoracji to etap, który daje wiele radości, gdyż każdy z nas może wówczas dać ponieść się swojej kreatywności. To również ostatnie stadium urządzania wnętrz, w czasie którego możemy zadbać o finalny, dopieszczony wygląd konkretnych pomieszczeń. W końcu zgodnie z dobrze znanym porzekadłem, diabeł tkwi w szczegółach! Na koniec warto raz jeszcze podkreślić, że stylowe wazony do salonu nie muszą być komponowane wyłącznie w pokojach dziennych. Jak wspomnieliśmy już nieco wyżej, przedpokój, łazienka, a nawet stół do jadalni, to miejsca, w których możemy dać upust naszej wyobraźni i stworzyć w nich wyjątkowe kompozycje dekoracyjne z interesującym flakonem w roli głównej!

To Top